Napsali o nás

Napsali o nás...

Borovany jsou menší obcí, která nás nicméně uchvátila velice příjemným designem, který se navíc nechal inspirovat samotným názvem obce. Chválíme i za velké množství obrazového materiálu.

ChytrýPortál.cz


Kromě toho, že nás nový systém bude nutit poskytovat všechny povinné údaje a že zajistí další zákonné povinnosti, jako je např. verze pro slabozraké, je použitý redakční systém velmi flexibilní, co se týká zadávání článků a proto máme nyní možnost operativně vydávat články ve formátu, který nám bude vyhovovat.

Mgr. František Lemoch, Obec Hlincova Hora


Je to velký krok kupředu, protože v informování veřejnosti jsme před tím měli rezervy...
Máme hodně nových rubrik. Lidé u nás najdou předpověď počasí, mohou tu vyjádřit svůj názor v anketách, dočtou se o bytovém hospodářství, o sportu nebo o možnostech ubytování. Měli jsme několik grafických variant, ze kterých jsme vybírali. Nakonec zvítězil návrh firmy z Bechyně.


MVDr. Petr Nekut, starosta Kardašovy Řečice v Jindřichohradeckém deníku.


Obec Bukovany konečně spustila své nové www stránky od společnosti W Partner s.r.o.. Díky spolupráci s naším administrátorem Ing. Lubomírem Šperkou se dílo podařilo. Nové stránky nyní odpovídají legislativním požadavkům a je teď na zastupitelstvu obce, aby je naplnilo a užívalo tak, aby informace na nich byly užitečné a přehledné pro jejich návštěvníky. Věřím , že aktivní využívání redakčního systému uživateli bude důležité proto, aby naše stránky byly stále aktuální. Zvlášť si cením zasílání kontroly WRSu, která nás upozorňuje na nevyužívané složky a další nedostatky.

Ing. Miroslav Stloukal, místostarosta obce Bukovany